Hoofdsponsor: Tricolores Support Groep
Uitslagen
maandag 15 april
Sportclub Deventer JO15-2
1 - 1
vv Twenthe JO15-1
donderdag 18 april
vv Manderveen 1
3 - 3
vv Twenthe 1
- Daan de Lat
- Jelmer Plegt
- Stijn Jeurlink
zaterdag 20 april
Witkampers JO9-2
0 - 0
vv Twenthe JO9-2
vv Twenthe JO10-2JM
0 - 0
SJO HSC - Buurse JO10-3
vv Twenthe JO8-1JM
0 - 0
Holten JO8-2
vv Twenthe JO9-1
0 - 0
DEO JO9-1
SC Rijssen JO10-1
0 - 0
vv Twenthe JO10-1JM
Hector JO11-1
1 - 0
vv Twenthe JO11-2
Quick '20 JO12-3
7 - 1
vv Twenthe JO12-1
SVVN JO11-1
3 - 5
vv Twenthe JO11-1
vv Twenthe JO13-1
4 - 1
Markelo JO13-1
Haarle JO15-1
6 - 1
vv Twenthe JO15-1
GFC JO16-1
afg.
vv Twenthe JO16-1
Markelo JO15-3
1 - 1
vv Twenthe JO15-2
vv Twenthe JO17-1
1 - 0
sv Gramsbergen JO17-1
vv Twenthe JO17-2
2 - 1
Bon Boys JO17-3
vv Twenthe JO19-1
- Bram Vrielink
- Senne Botterhuis
2 - 4
vv Rigtersbleek JO19-1
RDC 3
1 - 8
vv Twenthe Za2
- Job Hartgerink (3x)
- Boulos Kourie (2x)
- Wessel Vrielink
- Thijmen Jeurlink
- Bart Kip
zondag 21 april
Saasveldia 4
3 - 5
vv Twenthe 4
- Chris Kamphuis (3x)
- Milan Cent
- Nick Peters
vv Twenthe 6
- Coen Oudejans (2x)
- Ramon Freriksen
3 - 5
Fc Eibergen 6
Fc Winterswijk 7
afg.
vv Twenthe 3
vv Twenthe 7
- Philip Zunnebeld (3x)
- Casmaran Land
- Ramon Voortman
5 - 2
vv Vorden 5
Fc Eibergen 2
1 - 5
vv Twenthe 2
- Mark Nijland (4x)
- Nino Spoelder
SVO Twickel Vr2
afg.
vv Twenthe Vr1
vv Twenthe 8
- Krijn van Zutphen (2x)
- Tcharles Lodewijks
3 - 7
Phenix 3
vv Bentelo 5
11 - 1
vv Twenthe 5
- Tygo Vrielink
Programma
maandag 22 april
vv Twenthe JO19-1
1 - 1
NEO JO19-2
donderdag 25 april
vv Bentelo 4
20:00
vv Twenthe 3
zondag 28 april
vv Bentelo 7
09:45
vv Twenthe 6
vv Twenthe 2
10:00
vv Bentelo 2
vv Twenthe 3
11:00
Hector 2
Enter 5
11:00
vv Twenthe 5
vv Twenthe 4
12:00
Borne 3
vv Twenthe 1
14:00
Hector 1
maandag 29 april
Koninklijke UD 2
19:30
vv Twenthe Za2
donderdag 2 mei
Witkampers 5
20:00
vv Twenthe 7
Neede Vr2
20:00
vv Twenthe Vr1
zaterdag 4 mei
Enter Vooruit JO17-1
11:00
vv Twenthe JO17-1
Lochem SP JO16-2
12:30
vv Twenthe JO16-1
vv Twenthe JO15-2
12:45
Enter Vooruit JO15-2
vv Twenthe JO19-1
14:45
Sparta E. JO19-2
woensdag 8 mei
vv Twenthe Za2
20:00
Activia 2
zaterdag 11 mei
Enter JO8-2
09:00
vv Twenthe JO8-1JM
vv Twenthe JO9-1
09:00
Rietmolen JO9-1JM
vv Twenthe JO10-1JM
10:00
Hector JO10-2
vv Twenthe JO11-1
10:00
Oranje Nassau JO11-2
GFC JO11-1
10:30
vv Twenthe JO11-2
RDC JO15-1
10:55
vv Twenthe JO15-1
Rekken JO13-1JM
11:00
vv Twenthe JO13-1
Enter Vooruit JO15-2
11:00
vv Twenthe JO15-2
vv Twenthe JO16-1
11:00
Lochem SP JO16-2
Neede JO10-3JM
11:15
vv Twenthe JO10-2JM
vv Twenthe JO12-1
11:15
BSC Unisson JO12-1JM
vv Twenthe JO17-1
12:45
RKSV Bornerbroek JO17-1
vv Twenthe JO17-2
14:30
ATC '65 JO17-3
SVVN 3
14:30
vv Twenthe Za2
vv Twenthe JO19-1
14:45
Vogido JO19-1
zondag 12 mei
vv Twenthe 6
09:00
vv Bentelo 7
WVV '34 7
10:30
vv Twenthe 8
Suryoye-Mediterraneo FC 2
10:45
vv Twenthe 2
Hector 3
11:00
vv Twenthe 3
vv Twenthe 7
11:00
Hector 6
VIOS Beltrum Vr2
11:30
vv Twenthe Vr1
vv Twenthe 4
12:00
Rood Zwart 5
TVV 1
14:00
vv Twenthe 1