vv Twenthe

Hoofdsponsor: Tricolores Support Groep

Wij zijn de tricolores gehuld in 't rood-wit-blauw...

vv Twenthe JO19-1

vv Twenthe jo19-1

Programma

zaterdag 28 januari
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:00
Tubantia JO19-1 Tubantia
zaterdag 4 februari
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
Luctor et Emergo JO19-1 Luctor et Emergo
zaterdag 11 februari
Blauw Wit '66 JO19-1 Blauw Wit '66
14:30
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
zaterdag 4 maart
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
Hulzense Boys JO19-1 Hulzense Boys
zaterdag 11 maart
Almelo FC JO19-1 Almelo FC
14:45
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
zaterdag 18 maart
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
DOS '37 JO19-1 DOS '37
zaterdag 25 maart
STEVO JO19-1 STEVO
14:30
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
zaterdag 1 april
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
Enter Vooruit JO19-1 Enter Vooruit
zaterdag 15 april
SP Daarle JO19-1 SP Daarle
16:15
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
zaterdag 22 april
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
Witkampers JO19-1 Witkampers
zaterdag 13 mei
AVC Heracles JO19-1 AVC Heracles
15:30
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
zaterdag 20 mei
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
DES JO19-1 DES

Uitslagen

zaterdag 14 januari
Colmschate '33 JO19-1 Colmschate '33
2 - 2
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Matteo Weurding (2x)
maandag 12 december
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Matteo Weurding
  • Benjamin Wolf
3 - 2
WVV '34 JO19-1 WVV '34
zaterdag 10 december
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Rens van Straaten
1 - 3
Markelo JO19-1 Markelo
zaterdag 26 november
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
0 - 0
Lochem SP JO19-1 Lochem SP
zaterdag 19 november
Enter Vooruit JO19-1 Enter Vooruit
2 - 0
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
zaterdag 5 november
vv Bentelo JO19-1 vv Bentelo
4 - 4
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Stijn Slag (2x)
  • Paul Haafkes
  • Rens van Straaten
maandag 31 oktober
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Stijn Slag
  • Joep Vrielink
  • Julian Timmer
3 - 1
Blauw Wit '66 JO19-1 Blauw Wit '66
zaterdag 22 oktober
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
0 - 2
Rood Zwart JO19-1 Rood Zwart
zaterdag 15 oktober
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Matteo Weurding (2x)
  • Stijn Slag
  • Joren van Sermond
  • Yannick van Gool
6 - 2
WVV '34 JO19-1 WVV '34
zaterdag 1 oktober
Witkampers JO19-1 Witkampers
3 - 4
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Rens van Straaten
  • Stijn Slag
  • Jikke Horselenberg
  • Benjamin Wolf
zaterdag 24 september
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Stijn Slag
  • Jikke Horselenberg
2 - 5
Enter Vooruit JO19-1 Enter Vooruit
zaterdag 17 september
Blauw Wit '66 JO19-1 Blauw Wit '66
0 - 4
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Joren van Sermond
  • Benjamin Wolf
  • Adam Albin
  • Paul Haafkes
zaterdag 10 september
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Matteo Weurding
  • Joren van Sermond
2 - 1
Markelo JO19-1 Markelo
zaterdag 3 september
Lochem SP JO19-1 Lochem SP
4 - 1
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Rens van Straaten