Wedstrijden
zo. 26 sep. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
1
Rietmolen 1
Rietmolen 1
0
zo. 3 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
vv Diepenheim 1
vv Diepenheim 1
..
Meer wedstrijden
LOTING BILJARTTOERNOOI BEKEND!

Image result for biljartbal

De loting voor het biljarttoernooi is gisteravond geweest, en staan hieronder vermeld. De wedstrijden kunnen worden gespeeld t/m zondag 20-1-2019. Mensen die een gemiddelde hebben van vorig jaar krijgen dit nog te horen voor hun partij. Wanneer je jouw wedstrijd niet op de aangegeven datum kunt spelen, moeten jullie er zelf voor zorgen dat deze op een andere datum gespeeld wordt, in overleg met Jan van Wissing (kantine).

Loting tweede ronde is maandag 21-1-2019.

VR 21-12 19.00
S. de Lat - T. Zwienenberg
J. ten Brummelhuis - H. Vrugteman
J. Bolte - H. te Wierik
M. Wolters - L. Vehof

ZA 29-12 13.00
J. Waanders - G. Vrielink
A. Nijmeijer - P. Waanders
W. Vrielink - J. Knol
M. Vrielink - H. ter Morsche
S. Ringersma - N. de Lat
J. Leusink - R. de Lat

ZO 30-12 10.00
H. Huistede - E. Assink
S. Mellegers - J. Hartgerink
R. Veehof - R. Hartgerink
N. Waanders - G. de Lat
J. van Wissing - J. Rasink

DO 3-1-2019 19.30
L. Slagers - I. de Mönninck
K. Cent - R. Staijen
W. Boeijen - J. Klumpers

ZA 5-1-2019 13.00
W. Schreijer - S. Eland
M. Huistede - D. ter Haar
B. Zweers - S. Roetgerink
S. Spoelder - I. Roetgerink
B. Ardesch - M. Nijland

DO 10-1-2019 19.30
R. Wilmink - B. Veldhuis
M. Land - S. Vrielink
R. Otten - G. Busschers
L. Willems - Y. Haverkate

ZA 12-1-2019 14.00
N. Hulshof - G. Haverkate
N. Rikkerink - R. Haverkate
H. Rikkerink - F. Huistede

DO 17-1-2019 na de training
J. Vaarhorst - R. Slaghuis
P. Horselenberg - B. Bekhuis
H. Averdijk - N. Spoelder

Patsboem Klassement
5
1
David Zunnebeldvv Twenthe 7
4
2
Boulos Kourievv Twenthe Za1
3
3
Joost Buschvv Twenthe 7
3
4
Laurens Freriksenvv Twenthe 6
3
5
Emmely Freriksenvv Twenthe Vr2
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag vierde klasse B oost

1
Buurse
0
0
2
SV Delden
0
0
3
VV Diepenheim
0
0
4
FC Eibergen
0
0
5
SV Hector
0
0
6
Hoeve Vooruit
0
0
7
Markelo
0
0
8
Neede
0
0
9
Sportclub Rekken
0
0
10
VV Reünie
0
0
11
VV Rietmolen
0
0
12
Rood Zwart
0
0
13
vv Twenthe
0
0
14
VIOS B
0
0