Wedstrijden
zo. 14 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
1
Eilermark 1
Eilermark 1
2
zo. 21 okt. 14:00u
Victoria '28 1
Victoria '28 1
..
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
di. 23 okt. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Achilles Enschede 1
Achilles Enschede 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Commissies
Bestuur
Hennie VisscherVoorzitter
Martijn van CoevordenSecretaris
Erwin BrinkersPenningmeester
Rob ten DamBestuurslid sponsorcommissie
Frank RoeringBestuurslid jeugdcommissie
Jeroen RoetgerinkBestuurslid technische commissie
Damy KlaassenBestuurslid communicatie
Tijmen van WissingBestuurslid clubblad
Joop van den BurgBestuurslid materialencommissie

Jeugdcommissie
Frank Roering Voorzitter
0620006553
Wedstrijdsecretaris 0627239165
Groepsleider JO19/MO19 0618235762
Groepsleider JO17/MO17 0623601755
Groepsleider JO15/MO15 0620881259
Groepsleider JO13MO13 0654326954
Groepsleider JO11 0651306494
Groepsleider JO8/JO9/mini 0641832355



Technische Commissie
Jeroen Roetgerink Voorzitter/coördinator senioren selectie 0622224731
jeroen@roetgerink5.nl
Henk RingersmaCoördinator recreatie senioren 0620112280henkringersma@hotmail.com
Maaike van de Maat Secretaris 0630390915 maaikevandemaat@hotmail.com
Bouwe ArdeschCoördinator TC JO-190640873276ardesch.bouwe@gmail.com
Michiel WijnbergenCoördinator TC JO-17

0613273474 

michielwe@hotmail.com
Olaf van StraatenCoördinator TC JO-15
0620398804 olafreino1996@gmail.com
Koen OverbeekCoördinator TC JO-13
0651719208 Jpkoverbeek@gmail.com
Wouter BekhuisCoördinator TC JO-11
0621513133wouterbekhuis@hotmail.com
Raymond WolbersCoördinator TC JO9/JO8/Minis
0655308200r.wolbers@snelderzijlstra.nl
Rianne BrummelmanCoördinator TC Dames 0615563604 
riannebrummelman@gmail.com

De Technische Commissie (TC) is een zelfstandig opererende commissie, die echter wel valt onder het bestuur van de club. De commissie houdt zich bezig met technische zaken binnen de club op het gebied van junioren en senioren en dames.

Voorbeelden van werkzaamheden zijn:


- het bepalen van de indeling van spelers in de diverse teams en zorgen dat deze op het juiste niveau bij de bond worden ingedeeld;
- het regelen en begeleiden van trainers voor de betreffende teams;
- het opstellen en uitvoeren van het Jeugd Opleidings Plan van de club, dit evalueren zo nodig bijstellen;
- afstemmen met het Bestuur en de Jeugdcommissie over de lopende technische zaken gedurende het voetbalseizoen;
- regelmatig via groepscoördinatoren (dit zijn leden van de TC) contact hebben met trainers en spelers over wedstrijden, trainingen en andere zaken op technisch gebied;

- samenwerken met de Materialencommissie omtrent voetbalmaterialen.



Vergaderdata TC 2018-2019   
aanvang 19.45 uur Locatie: Kantine
10-10-2018


14-11-2018
12-12-2018
09-01-2019
13-02-2019
13-03-2019
10-04-2019
08-05-2019
05-06-2019
12-06-2019

Kantinecommissie
Mark Huisstede Coördinatie algemeen/activiteiten 06-5294151
Jan van Wissing Coördinatie algemeen/activiteiten 0547-272850
Martin Jeurlink Afdeling catering 0547-260870

Sponsorcommissie
Rob ten Dam Coördinatie sponsoring 06-51423550
Tijmen van Wissing Sponsoring 06-15021642
Anka Roetgerink Sponsoring 06-43053325
Damy Klaassen Sponsoring 06-52727229

Jeugd Activiteiten Commissie
Robin Veenstra 
06-11319795
Ramon Voortman

06-14390011
Marcia Maneschijn
Ellen Arkes
06-18578772
Martin Jeurlink

06-16980980
Danielle Doek

06-50561758



Webteam webmaster@vvtwenthe.nl
Damy KlaassenCoördinatie webteam/ Eerste elftal 06-52727229
Tijmen van Wissing Clubblad 06-15021642
Bernd Waanders Realisatie website/ app
Robert Veehof Wedstrijdzaken junioren 06-27239165
Alwi Hoek Club van 100
Rick Maatman
Patsboemtrofee
06-53817354

Vrijwilligerscommissie
 Vacature

Scheidsrechtercommissie
Robert Veehof 06-27239165

Consul
Tonnie Zwienenberg 06-51700112

Zaterdagmorgencoördinator
vacature  

Materialencommisssie (materialen@vvtwenthe.nl)
Johan Rienks Materiaalbeheerder junioren 06-20881264
Paul van Wissing Materiaalbeheerder senioren 06-28983664
Henk Geerding Algemene ondersteunende taken
Joop van den Burg Coördinator 06-83691232
Patsboem Klassement
7
1
Tess Bijlvv Twenthe Vr1
7
2
Maarten Landvv Twenthe 7
6
3
Bernd Waandersvv Twenthe 6
6
4
Guus Lummenvv Twenthe 2
5
5
Jelle Linthorstvv Twenthe 3
Bekijk het hele klassement
3
1
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
3
2
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
1
3
Daan van Straatenvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Sportlust Glanerbrug
4
12
2
Avanti W
4
12
3
Eilermark
4
9
4
Saasveldia
4
7
5
WVV '34
4
7
6
NEO
4
7
7
VV Reünie
4
6
8
De Tukkers
4
4
9
DSVD
4
4
10
LSV Lonneker
4
4
11
Losser
4
3
12
VV Twenthe
4
3
13
VV Reutum
4
3
14
Victoria '28
4
0