Wedstrijden
di. 12 nov. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
4
De Zweef 1
De Zweef 1
0
zo. 17 nov. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Victoria '28 1
Victoria '28 1
..
zo. 24 nov. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Fc Eibergen 1
Fc Eibergen 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Wedstrijden

Programma week 46

dinsdag 12 november

20:00u vv Twenthe 1 - De Zweef 1 4 - 0
Goal Luuk Freriksen
Goal Daan de Lat
Goal Robin Slaghuis
Goal Jelle Horselenberg

zaterdag 16 november

08:45u vv Twenthe JO9-1 - AZSV JO9-3
09:30u Rekken JO10-1 - vv Twenthe JO10-1
Hoeve Vooruit JO10-1G - vv Twenthe JO10-2
Reunie JO13-1 - vv Twenthe JO13-1
VIOS Beltrum JO8-1 - vv Twenthe JO8-1
09:50u vv Twenthe JO13-2 - NEO JO13-4
10:00u RKSV Bornerbroek JO9-2G - vv Twenthe JO9-2
11:00u Lochem SP JO11-1 - vv Twenthe JO11-1
Excelsior '31 JO17-6 - vv Twenthe JO17-4
11:15u vv Twenthe JO12-1 - Markelo JO12-3G
vv Twenthe JO15-1 - Fc Eibergen JO15-2
12:30u SVVN JO19-1 - vv Twenthe JO19-1
12:45u vv Twenthe JO15-2 - vv Bentelo JO15-2
vv Twenthe Za1 - Excelsior '31 9
14:00u BZSV Blauwwitters JO17-1 - vv Twenthe JO17-3
14:30u vv Twenthe JO17-2 - SVZW JO17-3
vv Twenthe JO19-2 - Ratti JO19-1
14:45u vv Twenthe JO17-1 - Enter JO17-1

zondag 17 november

09:00u TVO 4 - vv Twenthe 5
10:00u Delden 5 - vv Twenthe 6
vv Twenthe Vr1 - BSC Unisson Vr1
11:00u Colmschate '33 2 - vv Twenthe 2
vv Twenthe 3 - Borne 3
vv Twenthe 7 - Bon Boys 7
12:00u vv Twenthe 4 - Hector 3
14:00u vv Twenthe 1 - Victoria '28 1
 

Programma week 47

zaterdag 23 november

09:00u Enter Vooruit JO15-2 - vv Twenthe JO15-2
Hector JO8-1 - vv Twenthe JO8-1
GFC JO9-2G - vv Twenthe JO9-1
vv Bentelo JO9-2 - vv Twenthe JO9-2
09:30u SC Rijssen JO12-1 - vv Twenthe JO12-1
09:45u vv Twenthe JO11-2 - Holten JO11-2
10:00u vv Twenthe JO10-1 - PH JO10-1
10:30u Erix JO10-1G - vv Twenthe JO10-2
Holten JO11-1 - vv Twenthe JO11-1
10:45u Fc Winterswijk JO15-2G - vv Twenthe JO15-1
11:00u AVC Heracles JO17-1 - vv Twenthe JO17-1
11:15u vv Twenthe JO13-1 - WVV '34 JO13-1
11:30u vv Haaksbergen JO13-1 - vv Twenthe JO13-2
12:45u vv Twenthe JO17-4 - GFC JO17-2
14:30u Borne JO17-1 - vv Twenthe JO17-2
vv Twenthe JO17-3 - EMOS JO17-2
Enter Vooruit 5 - vv Twenthe Za1
14:45u vv Twenthe JO19-1 - AVC Heracles JO19-1
15:30u vv Haaksbergen JO19-2 - vv Twenthe JO19-2

zondag 24 november

09:00u vv Twenthe 6 - Rood Zwart 8
09:30u GFC 3 - vv Twenthe 4
10:00u vv Twenthe 5 - Bon Boys 8
GFC 4 - vv Twenthe 7
11:00u vv Twenthe 2 - Groen Wit '62 2
11:15u Juventa '12 3 - vv Twenthe 3
11:30u VIOS Beltrum Vr3 - vv Twenthe Vr1
14:00u vv Twenthe 1 - Fc Eibergen 1
 
Patsboem Klassement
11
1
Boulos Kourievv Twenthe Za1
10
2
Bart Veldhuisvv Twenthe 7
10
3
John Westerikvv Twenthe Za1
8
4
Job Vaarhorstvv Twenthe Za1
7
5
Roy Bergsmavv Twenthe 5
Bekijk het hele klassement
13
1
Luuk Freriksenvv Twenthe JO19-1
8
2
Job Hartgerinkvv Twenthe JO19-1
4
3
Mart Lammertinkvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag vierde klasse B oost

1
Markelo
8
19
2
VV Reünie
7
16
3
UDI
8
16
4
Neede
8
14
5
Buurse
8
11
6
VIOS B
8
10
7
VV Diepenheim
8
10
8
SV Hector
8
9
9
vv Twenthe
7
8
10
Victoria '28
7
8
11
FC Eibergen
8
8
12
BSC Unisson
7
7
13
Hoeve Vooruit
8
6
14
VV Rietmolen
8
5