Wedstrijden
zo. 7 apr. 14:00u
DSVD 1
DSVD 1
0
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
0
do. 18 apr. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Losser 1
Losser 1
..
ma. 22 apr. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
vv Reutum 1
vv Reutum 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Loting tweede ronde biljarttoernooi

Hieronder vindt u de loting betreft de tweede ronde van het biljarttoernooi. 

De wedstrijden moeten gespeeld worden vóór 4 februari 2019. Wedstrijden mogen na onderling overleg verplaatst worden

Vrijdaq 25 januari 2019 aanvang 19.00 uur

Robert Hartgerink - Gerard de Lat

Hans te Wierik - Niek Haafkes

Louis Vehof - Bouwe Ardesch

Stephan de Lat - Ian de Mönnink

Henk Vrugteman - Job Vaarhorst

Zaterdag 26 januari 2019 aanvang 13.30

Boulus Kourie - Willy Vrielink

Jos Rasink - Jorn Leusink

Herbert ter Morsche - Ruud Wilmink

Stef Ringersma* - Sem Spoelder

Martijn van Coeverden - Frans Huistede

Maandag 28 januari 2019 aanvang 19.00 uur

Selwin Vrielink - Roy Haverkate

Luuk Willems - Peter Waanders

Donderdag 31 januari 2019 aanvang 19.00 uur

Harry Huistede - Peter Horselenberg

Gerrit Vrielink - Kars Cent

Mustafa Zat team - Mark Huistede

Wessel Schreijer - Stephan Mellegers

Sven Roetgerink* - Bernd Waanders

Vrijgeloot: Gerrit Haverkate

* N.a.v. de uitslagen en het gespeelde gemiddelde is voor onderstaande 2 personen een nieuw gemiddelde vastgesteld:

Stef Ringersma 25

Sven Roetgerink 27

Patsboem Klassement
28.5
1
Boulos Kourievv Twenthe Za1
24
2
Kevin Scherphofvv Twenthe 4
17
3
Maarten Landvv Twenthe 7
17
4
Roy Vrielinkvv Twenthe Za1
16
5
Tess Bijlvv Twenthe Vr1
Bekijk het hele klassement
13
1
Luuk Freriksenvv Twenthe JO17-1
8
2
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
8
3
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Eilermark
19
44
2
Sportlust Glanerbrug
19
40
3
NEO
19
38
4
De Tukkers
20
38
5
Avanti W
20
36
6
WVV '34
19
31
7
Saasveldia
20
29
8
VV Reutum
19
25
9
LSV Lonneker
19
23
10
DSVD
18
22
11
VV Twenthe
19
21
12
Losser
18
16
13
VV Reünie
18
11
14
Victoria '28
19
4