Wedstrijden
zo. 19 sep. 14:00u
UD Weerselo 1
UD Weerselo 1
0
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
6
zo. 26 sep. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Rietmolen 1
Rietmolen 1
..
zo. 3 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
vv Diepenheim 1
vv Diepenheim 1
..
Meer wedstrijden
Competitie-indeling lagere senioren

Vanaf vandaag kennen ook de lagere senioren elftallen de tegenstanders voor aankomend seizoen. De meeste elftallen zullen tevreden naar de indelingen kijken en vele derby’s zullen aankomend seizoen weer op het programma staan. Eerder waren de indelingen voor het eerste en tweede elftal al bekend. 


Team Voorkeurstijd    Team
PH 3 14:45   GSV `63 3 10:30
Oranje Nassau 4 14:30   Witkampers 5 12:00
Excelsior`31 5 14:30   Bon Boys 6 9:00
Hulzense Boys 5 14:30   Haaksbergen 2 10:00
Enter Vooruit 4 14:30   Twenthe 3 11:00
Blauw Wit`66 3 14:30   Markelo 5 9:45
SVZW 5 14:30   Lochuizen 3 10:00
Wilhelminaschool 3 16:30   Enter 4 11:00
Hellendoorn v.v. 3 14:30   WVV `34 4 10:45
Twenthe 2 (zat) 14:30   GFC 4 10:00
PH 4 12:30   BSC Unisson 4 9:30
Tubantia 3 15:30   Almelo 6 11:00
   
   
Team Voorkeurstijd   Team Voorkeurstijd
Witkampers 7 9:30   Hector 4 10:00
Buurse 5 9:00   NEO 8 10:00
Twenthe 4 9:00   Borne 6 12:45
HSC `21 8 9:30   Tubantia 6 10:00
WVV `34 8 9:00   Twenthe 5 11:00
Rood Zwart 7 9:00   Delden 4 10:00
BSC Unisson 7 10:00   Enter 7 11:00
FC Eibergen 5 11:15   Bornerbroek 3 10:00
Markelo 8 10:00   BWO 8 9:30
Bon Boys 11 9:30   GFC 5 10:00
Bentelo 7 9:00   WVV `34 9 10:45
Hoeve Vooruit 7 10:00    
   
Team Voorkeurstijd   Team Voorkeurstijd
Hector 6 9:30   Rietmolen 5 11:30
Bon Boys 9 9:00   Twenthe 7 12:00
Buurse 4 9:00   Markelo 7 10:30
Twenthe 6 9:00   Klein Dochteren 2 11:00
Delden 3 10:00   Delden 5 10:45
Noordijk 2 10:30   WVV `34 5 11:45
WVV `34 7 9:00   Bentelo 6 10:45
Rood Zwart 8 9:00   BSC Unisson 5 10:00
BSC Unisson 6 9:30   FC Eibergen 7 9:15
Haaksbergen 3 9:30   Witkampers 9 12:00
Hoeve Vooruit 6 10:00   Bon Boys 10 9:00
Rietmolen 6 10:30    
   
Team Voorkeurstijd    
Holten VR1 10:45    
Kl. Dochteren VR1 12:00    
Enter VR1 11:00    
ABS VR1 12:30    
GFC VR1 11:00    
Markelo VR1 10:30    
Reunie VR1 12:00    
Twenthe VR1 11:00    
FC Zutphen VR1 12:00    
Haarle VR1 10:45    
RKSV VR1 11:15    
   
Stand

Zondag vierde klasse B oost

1
Buurse
0
0
2
SV Delden
0
0
3
VV Diepenheim
0
0
4
FC Eibergen
0
0
5
SV Hector
0
0
6
Hoeve Vooruit
0
0
7
Markelo
0
0
8
Neede
0
0
9
Sportclub Rekken
0
0
10
VV Reünie
0
0
11
VV Rietmolen
0
0
12
Rood Zwart
0
0
13
vv Twenthe
0
0
14
VIOS B
0
0